Založ si blog

Ženy patria do kuchyne, nie do politiky!

V nedeľu vysielala JOJka politickú reláciu, kde pozvali výhradne ženské kandidátky jednotlivých strán. Na Facebooku ma zaujal tento milý mierový komentár.

Nájsť primitívny názor na sociálnej sieti je ľahká úloha, ale ma zarazilo to ponižovanie žien práve od ženy. Pani plná hnevu má zjavne problém aj s realitou, nakoľko zo zostavy dám Matejíčková – SMER, Plaváková – PS, Dolinková – Hlas, Jurinová – Oľano, Krištúfková – SME Rodina, Cigániková – SAS, Porubcová – KDH, Šimová – Republika a Matečná z SNS je LGBT akurát tak Plaváková z PS a LGBT sympatizantka Cigániková. Aká teda väčšina?

Skúšal som dohľadať aj tvrdenie o tom, že väčšina nemá deti, ale okrem Matejíčkovej zo Smeru (vek 27 r.) majú dieťa/deti asi všetky. Je to irónia, nakoľko naša „odborníčka“ je práve volička strany SMER ( pozrel som si jej profil) a naopak smeráčka Matejíčková si myslí opak, že ženy do politiky patria. Veď ruku na srdce, koľko z vás bojovníkov voči systému, by si želalo za prezidentku JUDr. Adrianu Krajníkovú z Košíc, či JUDr. Juditu Laššákovú z auta.

Naozaj ma udivuje, ak v dnešnej dobe útočia už aj ženy na ženy. Čerešnička na torte tohto pomýleného a hlavne nepravdivého komentára je matka Tereza. Pani pravdepodobne už ako autoritu uznáva len Boha a Fica.

Za ten jej nenávistný profil na Facebooku, by sa nemusel hanbiť aj Blaha a aj toho tam ospevuje. Na druhej strane pani prská penu na všetko okolo vrátane lídrov EU, Zelenského aj s manželkou, naše političky samozrejme z toho demokratického spektra vrátane „palácovej kobercovej válačky, sorošovskej haraburdy a smetiarky z Pezinka“, ako nazýva prezidentku (na záver ešte jeden status venovaný Čaputovej).

Na záver dodám, že volebné právo u nás dostali ženy v roku 1920. Zaslúži si ho aj takáto popletená občianka šíriaca totálne hlúposti obalené do výdatnej dávky nenávisti? Ja si na rozdiel od nej myslím, že ženy v politike aj parlamente by boli potrebné.

Vražda Kuciaka – K.A. z Veľkej Mače a CIA!

21.09.2023

Televízia Slovan 13. 9. 2023 vo vysielaní naživo odhalila šokujúcu pravdu o vražde Kuciaka a Kušnírovej. Podľa ich moderátora je za tým niekto z Veľkej Mače s iniciálkami K.A. v spolupráci s americkou CIA! Moderátor relácie nazval deň vysielania 13. september pamätným dňom zúčtovania a to aj z dôvodu, že jeho syn Nikolas má dnes meniny – na čo ho ex markizáčka [...]

Smerácky Rocky vs. trnavská Kung-fu panda

18.09.2023

Čo by sa očakávalo skôr od Krupu z ĽSNS, alebo Mazureka z Republiky nakoniec dokázal kandidát strany SMER Richard „Rocky“ Glück. V tkz. cigánskej férovke, v tomto prípade dvaja na jedného, počas toho ako doktor práv Kaliňák držal ruku Matovičovi, mu doktor práv Glück vrazil do tváre. Schválne spomínam oboch doktorov práv, nakoľko aj keď od Matoviča šlo o [...]

Vedia čitatelia Pravdy čítať s porozumením? Reakcie na môj 1. blog

10.09.2023

Je mi trochu ľúto, že sa musím opäť vrátiť k svojmu prvému blogu, aj keď som sa už chcel s témami posunúť ďalej. Vedel som, že to tu bude náročné vzhľadom na niektorých jedincov na tejto stránke, ich blogy a komentáre. Ľudia asi strácajú kritické myslenie, osvojili si šírenie nenávisti od politikov a šíria klamstvá. Neviem si predstaviť ako tu mám neskôr [...]

Eduard Heger

Štát vyplatí stranám takmer 100 miliónov eur. Demokratom na štátny príspevok chýbalo len 2-tisíc hlasov

01.10.2023 17:00

Milióny, ktoré politické strany vynaložili na kampaň, dostanú viaceré už čoskoro späť, a to aj s percentami navyše.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

Prieskum obľúbenosti alebo poradie najkrúžkovanejších poslancov: Fico a za ním? V rebríčku aj traja Kaliňákovia

01.10.2023 16:53

Viac ako pol milióna krúžkov dostal v predčasných voľbách suverénny víťaz rebríčka najpreferovanejších poslancov, líder Smeru Robert Fico. Pozrite si poradie za ním.

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Výsledky volieb sú definitívne: Pozrite si, ako hlasovala vaša obec či mesto

01.10.2023 15:35

Pozrite si, ktorá strana vyhrala parlamentné voľby vo vašej obci či meste a ako sa darilo strane, ktorej ste dali hlas vy.

poľsko demonštrácia varšava pochod milióna sŕdc

Na predvolebnej demonštrácii v Poľsku sa zúčastňuje zhruba milión ľudí

01.10.2023 15:03, aktualizované: 16:13

"Pochod milióna sŕdc" zvolal dva týždne pred voľbami opozičný vodca Donald Tusk z liberálnej Občianskej platformy.

pravdanapravde

"Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, verí sa v krásu, verí sa v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot!" Karel Kryl

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 8864x
Priemerná čítanosť článkov: 1773x

Autor blogu

Kategórie

Archív